Центр оптичної реабілітації ОКТАР

     В кінці 80-х років минулого століття в країні розгорнулася кампанія з розвитку медичних послуг в сфері корекції порушень гостроти зору. Так, згідно з наказом міністерства охорони здоров’я в Полтаві в лютому 1988 року на базі госпрозрахункової поліклініки обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського (вул. Комсомольська, 50) була відкрита лабораторія контактної корекції зору.

     В перший рік своєї діяльності вона функціонувала в кабінеті окуліста, а з 1989 року — в окремому приміщенні по вул. Фрунзе, біля морфологічного корпусу Полтавського медичного стоматологічного інституту (сьогодні Українська медична стоматологічна академія).

h1-image

В той період в лабораторії контактної корекції зору підбиралися не тільки м’які контактні лінзи — виробництва Ізюмського оптико-механічного заводу Харківської області та Чеської народної республіки, але також виготовлялися жорсткі контактні лінзи на спеціальних прецизійних токарних верстатах Кіроваканського заводу (Вірменія).

     З 1996 року на ринку України з’явилися м’які контактні лінзи фірми Bausch&Lomb (США), і тісна співпраця з компанією триває по сьогоднішній день. Лікарі-офтальмологи лабораторії контактних лінз активно беруть участь у науково-практичних конференціях і семінарах, що проводяться фірмою, виступають з лекціями та презентаціями по обміну досвідом роботи в сфері контактної корекції зору.

     У 1997 році лабораторія контактної корекції зору була переведена в приміщення поліклінічного відділення для постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС обласної клінічної лікарні, де продовжувала функціонувати протягом 15 років.

h2-image

З 2012 року наша структура функціонує як приватний медичний заклад під назвою Центр оптичної реабілітації ОКТАР в офісній будівлі по вул. Чорновола, 19-а.

У лютому 2013 року лабораторія контактної корекції зору відзначила 25-річний ювілей своєї діяльності.

За цей час понад 10 тисяч пацієнтів стали постійними клієнтами нашого медичного центру.

Сьогодні Центр оптичної реабілітації ОКТАР допомагає дорослим і дітям відновити знижений зір за допомогою широкого спектру окулярів та сучасних м’яких контактних лінз, а також запобігти подальшому погіршенню зору, використовуючи сучасні методи медикаментозного та апаратного лікування.

Главная_1
Главная_2 Главная_3

З метою діагностики короткозорості, далекозорості, астигматизму, вікових змін зору застосовується сучасний комплекс медичного обладнання.

Головним напрямком діяльності ЦОР ОКТАР є стратегії контролю за прогресуванням короткозорості за допомогою новітніх технологій застосування нічних ОК-лінз, перифокальних м’яких контактних лінз, альтернуючій окулярної корекції, підбір 50 видів м’яких контактних лінз у широкому асортименті сучасних асферичних дизайнів з матеріалів з високою проникністю для кисню, збереженням функції зволоження ока, ультрафіолетовим захистом. Пропонуються сучасні засоби догляду та підвищення комфорту для контактних лінз.

Лікування і профілактика функціональних порушень зору проводиться з використанням сучасних апаратних методів, призначається комплекс лікувально-профілактичних заходів з застосуванням ефективних лікарських препаратів і біодобавок.

В оптиці «IRIS», підрозділі ЦОР ОКТАР, додатково можна придбати рецептурні окуляри будь-якого виду складності з різними видами функціональних покриттів, а також сонцезахисні та фотохромні окуляри, кольорові контактні лінзи.

 

Главная_4
Главная_5
Главная_6

МИ ПОДАРУЄМО ВАМ ВПЕВНЕНИЙ ПОГЛЯД У МАЙБУТНЄ!